Новоекономічний дошкільний навчальний заклад № 11 "Сонечко" Гродівської селищної ради Покровського району Донецької області

Правила прийому

Правила прийому до закладу дошкільної освіти :

Прийом дітей до ЗДО здійснює керівник протягом календарного року на підставі таких документів, як:

• заява батьків про приймання
  • медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО
  • довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення
  • свідоцтво про народження.

Це виключний перелік документів, визначений пунктом 6 Положення про дошкільний навчальний заклад. У цьому ж пункті вказано додаткові документи для прийому дітей:

• до закладів (груп) компенсуючого типу
  • в інклюзивні  групи

Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з  закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;

• якщо батьками або особами, які їх замінюють, не здійснюється плата  за харчування дитини протягом двох місяців.

Для зарахування дитини до закладу  дошкільної освіти "Сонечко" №11 необхідні наступні документи :

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дитячого закладу.
2. Медична довідка про стан здоров'я дитини  з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО
3. Ксерокопію  свідоцтва про народження дитини.
4. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують

5. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

Пам’ятка для батьків

• Заклад освіти працює 5 днів на тиждень з 7:00 до 17:30. Прийом дітей з 7:00 до 9:00. Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
  • Про неможливість приходу дитини в дошкільний заклад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в ЗДО.
  • Дитина, що не відвідує заклад освіти більше п’яти  днів (разом з вихідними), приймається з довідкою від лікаря.
  • Платня за харчування дитини здійснюється до 20 числа поточного місяця.
  • Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала ЗДО, здійснюється в наступному місяці. Пам’ятайте: від своєчасності оплати залежить якість харчування дітей.